Ons team

Het Boehringer Ingelheim Ruminants team

Marieke Blom

Marieke Blom

Product Manager Ruminants

marieke.blom@boehringer-ingelheim.com

    Monique Driesse

    Monique Driesse

    Senior Technical Service Manager Ruminants

    monique.driesse@boehringer-ingelheim.com 

      Ernst Jan Grootenhuis

      Ernst Jan Grootenhuis

      Account Manager Ruminants

      ernst_jan.grootenhuis@boehringer-ingelheim.com 

        Mylène Handgraaf

        Mylène Handgraaf

        Marketing Associate

        mylene.handgraaf@boehringer-ingelheim.com 

          Arjon Velthoen

          Arjon Velthoen

          Field Sales Manager Ruminants

          arjon.velthoen@boehringer-ingelheim.com 

            Isabelle von Richthofen

            Isabelle von Richthofen

            Business Unit Manager Food Producing Animals

            isabelle.richthofen@boehringer-ingelheim.com

              Pieter Wiedijk

              Pieter Wiedijk

              Product Manager Ruminants

              pieter.wiedijk@boehringer-ingelheim.com